Posted by admin On Czerwiec - 26 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Jeśli cierpisz z powodu nieprawidłowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w pożyciu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic płciowych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, które w łatwy sposób usuną te problemy i znacząco poprawią jakość życia.

Aphrodite – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest używany również dla rozwiązania odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej i redukuje bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas gojenia, porównując do tradycyjnych sposobów jest bardzo krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie naszego narządu.

Efektem jest odzyskanie komfortu życia oraz psychologicznej stabilności, oraz pewności siebie.

Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych czynności.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut może wyeliminować Twoje bolączki, jakie do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Polecamy:

Ginekolog Wrocław

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.