Posted by admin On Kwiecień - 11 - 2016 Komentowanie nie jest możliwe

Przyjęło się w Polsce, ale w innych naturalnie również, że rocznice ślubów są w jakiś sposób celebrowane – choć to raczej nie jest zawsze obowiązująca zasada. Co w takim razie może zrobić mąż, który chciałby spędzić z własną żoną rocznicę tego niezapomnianego dnia w jakiś inny sposób? Cóż, można wymienić dużo ciekawych alternatyw, lecz jeśli chcemy sprawić ogromną niespodziankę, dobrym pomysłem jest chociażby wycieczka zagraniczna. Ogólnie jest wiele ładnych miast na Starym Kontynencie – Nicea, Porto, Wenecja, Budapeszt czy choćby Sztokholm.

Popularnym środkiem transportu są niewątpliwie samoloty – konkretniej tanie linie lotnicze. Być może takie linie nie zapewniają nam wygody, zwłaszcza mowa o miejscu na nogi, ale jeśli w samą porę kupimy bilety, bardzo prawdopodobne, że za 4 bilety zapłacimy około 200-500 zł. Można sporo taniej, można również drożej – zależy od terminu i destynacji. Zwróćmy uwagę na to, gdzie jest położone lotnisko. Na przykład Okęcie jest położone dosyć niedaleko centrum, a na dodatek nie leży gdzieś za miastem, co oznacza, że transport z i na lotnisko jest tani. Jednak już w przypadku takiego Londynu mówimy o większych odległościach oraz kosztach.

Latanie i zwiedzanie na własną rękę ma wiele atutów, ale być może byłoby warto zaznajomić się dokładniej z ofertami biur podróży jakich wiele funkcjonuje w Polsce? Jeśli bardzo uważnie podejdziemy do szukania okazji turystycznych, odnaleźć mamy możliwość wycieczki last minute gwarantujące duże oszczędności. Prawdopodobnie jedyną wadą last minute jest to, iż gdy bierzemy wolne na podróż, zaczynami przygotowania, tak naprawdę nie wiemy gdzie pojedziemy. Choć zapewne dla wielu tego typu niepewność to duża frajda. Można być pewnym jednego – o rocznicy swojego ślubu nigdy nie powinniśmy zapomnieć!
źródło: www.creativehubgroup.pl, http://psiatv.pl, aofn.pl, www.firmaprzewozowagdansk.pl

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.