Posted by admin On Czerwiec - 7 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna jednostka opieki zdrowotnej – od jednoosobowych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej interakcji z  pacjentami.

Odbiorcą towarów oferowanych przez hurtownie medyczne są nie tylko specjaliści medycyny wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy oferując wysokiej klasy, świetne materiały medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje materiały i sprzęt z wielu medycznych specjalności, jakie obejmują nie tylko materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również diagnostykę medyczną, oferując dużą ilość różnorodnych materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, których produkty można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Hurtownie dla medycyny zaopatrują również gabinety fizjoterapii oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, to ponad 8 000 towarów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Lascod, Nordiska, Voco. W ofercie znajduję się też produkty polskie, producenci takich produktów na przykład Zhermapol czy Tzmo.
Dostępne są towary takie jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty i cementy; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki zarys asortymentu centrum zaopatrzenia medycznego to tylko wycinek wszystkiego, co można znaleźć zarówno w sklepach sprzedaży, jak i u przedstawicieli handlowych, jak również w sklepie internetowym.

Polecamy
 Cezal

Pozostałe artykuły:

Comments are closed.